Vaše zdravie je našou prioritou

Naše procedúry

Kryosauna

Krátkodobé vystavenie tela extrémne nízkym teplotám (od -110°C do -190°C), ktoré bezpečne a prirodzene aktivuje stimuláciu obranyschopnosti ľudského organizmu a pomáha podporiť metabolické procesy v tele.

Lokálna kryoterapia

Princípom procedúry lokálnej kryoterapie je zníženie teploty postihnutých tkanív kĺbov, svalov, šliach v čo najkratšom čase. Pôsobenie extrémne nízkych teplôt (menej ako -100°C) vyvolá v postihnutej oblasti výrazné prekrvenie a naštartuje hojivé procesy.

Lymfodrenáž

Prístrojová lymfodrenáž je tlaková masáž, ktorú vykonáva lymfodrenážny prístroj. Je založená na prerušovanej kompresii končatín a vytváraní tlakovej vlny, ktorá podporuje krvný a lymfatický systém.

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia v preklade znamená kyslíková terapia. Okysličenie 95% kyslíkom pôsobí na organizmus nielen preventívne, ale aj ozdravne. Zvyšuje sa psychická a fyzická kondícia, posilňuje imunitný systém a spomaľujú procesy starnutia.

Kryofacial

Cieľom aplikácie tekutého dusíka na tvár, je pomôcť stiahnuť póry, zmierniť zápal, opuchy a vyplniť vrásky. Taktiež zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, vďaka ktorému je pleť pružnejšia a vitálnejšia.

Masáže

Manuálna terapia, ktorá sa používa na uvoľnenie svalového napätia, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti. Počas masáže sa používajú rôzne techniky ako hnedenie, šúchanie, jemné klepanie a ťahy.

Nečakajte a rezervujte si svoj termín ešte dnes!